“Mazo skolu, lai sirds nekad neaizmirst…”

Pasākumi
titulbilde

28. maijā mūsu skolā valdīja pavisam īpaša, nedaudz satraucoša un bezgala silta noskaņa – aizvadījām 6. klašu svinīgo pasākumu, kurā mūsu sešinieki teica mīļu paldies sākumskolas posmam.

Šķiet, vēl tikai vakar viņi spēra pirmos, nedrošos soļus skolas gaiteņos ar mugursomām, kas bija lielākas par viņiem pašiem. Pasākuma dienā aiz zāles durvīm stāvēja un savu iznācienu gaidīja jau pavisam citi jaunieši – paaugušies, drosmīgi, pilni lielu sapņu un gatavi spert nākamo nopietno soli.

Mēs no visas sirds lepojamies ar mūsu absolventiem un sakām milzīgu paldies viņu ceļa rādītājiem:

✨ 6.a klasei un audzinātājām Anitai Vējkrīgerei un Baivai Laukmanei (pirmā audzinātāja Sarma Toniņa)

✨ 6.b klasei un audzinātājai Daigai Cepurniecei (pirmā audzinātāja Inga Stūre)

✨ 6.c klasei un audzinātājai Ivetai Bitmanei (pirmā audzinātāja Evija Piešiņa)

✨ 6.d klasei un audzinātājai Ilutai Dunderi (bijusī audzinātāja Madara Pekša, pirmā audzinātāja Dina Farnaste)

Mīļie sestklasnieki! Lai kurp jūs vestu nākamie ceļi, lai cik augstu jūs lidotu:

“Tad tomēr atceries, kad dzīve tālāk trauks,

Šo mazo skolu, kas uz bērnību mūs sauks.

Var dzīve aizritēt, kā putni tālēs skriet,

Bet mazo skolu, lai sirds nekad neaizmirst.”

/J. Erdmanis/

Skaistu, saulainu vasaru un drosmīgu lidojumu pretim jauniem horizontiem!

Foto galerija skatāma šeit.

Scroll to Top