Mācību gada noslēdzošajā dienā, kā jau ierasts, pēc svinīgajām klases stundām visa mūsu lielā un draudzīgā skolas saime sanāca kopā, lai dalītos priekā, pabūtu vēl vienā sirsnīgā mirklī un tad dotos tik ļoti pelnītā vasaras atpūtā.
Ar lepnumu sveicām mūsu čaklākās lasītāju klases un tās klases, kuras izcīnījušas APU žetonu par visvairāk saņemtajiem pozitīvajiem ierakstiem E-klases žurnālā. Tāpat apbalvojām klases, kuras visaktīvāk un aizrautīgāk darbojušās uzdevumi.lv vietnē. Jūs visi esat lieli malači!
Lai vasaras sākums būtu patiesi skanīgs, ar jaudīgu priekšnesumu mūs iepriecināja jaunā un progresīvā dziedātāja Paula Dundere. Viņas enerģija iekustināja pilnīgi visus un radīja īstu brīvlaika sajūtu!
Kad skolēni pacilātā garastāvoklī devās pretī vasaras piedzīvojumiem, mūsu skolotāji sēdās autobusā, lai dotos īpašā izziņas ekskursijā pa Valmieru. Un jāsaka – mums bija pats ekskluzīvākais gids – Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks!
Viņš mūs aizrāva ar stāstiem par Valmieras attīstību, iepazīstināja ar tuvākiem un tālākiem projektiem un dalījās pilsētas stratēģiskajā redzējumā. Dzirdējām ļoti daudz vērtīgas un noderīgas informācijas, kas vēlreiz apstiprināja pārliecību – Valmiera ir pilsēta, kas nekad neapstājas savā izaugsmē un ir izcila vieta gan dzīvošanai, gan darbam. Sirsnīgs paldies Jānim Baikam par to, ka viņš savā saspringtajā ikdienā rada iespēju būt kopā ar mums, tik interesanti pastāstīt par pilsētu un iedvesmot mūs ar savu neizsīkstošo enerģiju un lepnumu par mūsu novadu!
Kā jau labākajās “skolēnu” ekskursiju tradīcijās pieklājas, skolotāju brauciens izskanēja uz gardas nots – ar picām un, pats galvenais, sirsnīgu kopābūšanu. Mijāmies ar pateicības pilniem vārdiem un dalījāmies labajās emocijās par visu, kas šajā mācību gadā kopīgiem spēkiem paveikts.
Paldies visiem par ieguldīto darbu, atbalstu un smaidiem šajā gadā! Lai skaista, saulaina un jauniem iespaidiem bagāta vasara!















