Šaha festivālā Cēsīs aizritējusi pirmā sacensību diena. Sacenšoties vienā turnīrā ar šahistēm no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Izraēlas, Brigita ierindojās 30. vietā 46 dalībnieču konkurencē. Izcīnītās 3 uzvaras 7 spēlēs ļāva mājup doties gandarītai par gūto pieredzi un paveikto.
Brigitas komentārs pēc turnīra:
“Kopumā jāsaka, ka tā bija patiešām vērtīga un neatkārtojama pieredze! Lai gan pretinieču reitingi sākumā šķita biedējoši, izdevās izcīnīt dažas uzvaras un daudzās partijās aizcīnīties līdz galotnei. Par to man pašai ir liels prieks! Paldies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja šo braucienu īstenot!” ![]()
![]()
Apsveicam Brigitu ar cīņassparu un gūto pieredzi starptautiskā konkurencē! ![]()
![]()






