2026. gada 29. maijā ”Tauriņu” un ”Mārītes” grupas bērni, kuri rudenī uzsāks skolas gaitas, devās aizraujošā un izzinošā ekskursijā uz Dabas izglītības centru “Ziemeļvidzeme” Salacgrīvā.
Ekskursijas vadītājas bija sagatavojušas interesantas nodarbības par jūras dzīvniekiem un to dzīvi jūrā, kā arī par kokiem mūsu apkārtnē, grupas nokļuva arī jūras piekrastē, kur viņus sagaidīja stiprs vējš un skaisti viļņi, taču tas netraucēja nodarbību turpināt – pētīt, saskatīt, sajust un saost jūras gaisu.
Šī bija lieliska iespēja kopā piedzīvot jaunus iespaidus, gūt zināšanas un radīt skaistas atmiņas pirms došanās uz skolu!




